PROTECT & TECHNICOBSŁUGA TECHNICZNA OBIEKTÓW i IT

Image
Firma Protec Technic w ramach Protec Group  dostarcza usług w zakresie usług technicznych w następującym zakresie:
  • projektowanie systemów bezpieczeństwa obiektów w pełnym zakresie / projekty graficzne, opisy, obliczenia, uprawnienia, pomiary /
  • wykonawstwo systemów sygnalizacji alarmu i włamania
  • wykonawstwo systemów CCTV
  • wykonawstwo systemów kontroli dostępu / biometria /
  • wykonawstwo systemów przeciwpożarowych  
  • wykonawstwo systemów antykradzieżowych
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Dysponujemy pełnym zapleczem technologicznym dostosowanym do potrzeb i możliwości  finansowych naszych Klientów. Doradzamy w zakresie doboru urządzeń i najlepszych rozwiązań infrastrukturalnych. Dysponujemy mobilnymi zespołami techników. Dbamy o to aby zainwestowane pieniądze dały naszym Klientom optymalny poziom bezpieczeństwa.
  • W ramach działalności oferujemy także szkolenia w zakresie monitoringu miejskiego, szkoleń BHP, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy w pełnym zakresie ustawowym i indywidualnym.  

„…TECHNIKA I BEZPIECZEŃSTWO”Systemy informatyczne.
Wdrażając systemy informatyczne, tworzymy rozwiązania dedykowane dla biznesu. Zajmujemy się optymalizacją i automatyzacją procesów biznesowych firm, co pozwala na korzystanie z wielu narzędzi z poziomu jednego panelu. Poprawiamy funkcjonalność systemów typu ERP, MES czy LES. Działamy również w obszarze BigData i rozwijamy się w kierunku koncepcji Industry 4.0.
 
Aplikacje internetowe.
Zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych opierających swoje działanie na przeglądarce internetowej. Od prostych kalkulatorów po złożone konfiguratory, pozwalające na automatyzację procesów w firmie, bądź konfigurację i prezentację produktu w czasie rzeczywistym. Aplikacje internetowe pozwalają dodatkowo na uzupełnienie funkcjonalności stron czy serwisów internetowych.
 
Serwisy internetowe.
Oferujemy tworzenie rozbudowanych serwisów internetowych tj. portale ogłoszeniowe, czy dedykowane sklepy. Budujemy nowoczesne i responsywne witryny dostosowane do indywidualnych potrzeb. Projekty wykonujemy z najwyższą starannością, a także zgodnie z obowiązującymi standardami. Stawiamy na zastosowanie nowoczesnych i wydajnych technologii.
 
Aplikacje mobilne.
Realizowane przez nas aplikacje mobilne są nie tylko odpowiednio funkcjonalne, ale zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie umożliwiają optymalizację wielu procesów biznesowych w firmach. Proces wdrażania połączony jest z etapem testowania, które przeprowadzane jest na urządzeniach mobilnych. Umożliwia to wyeliminowanie ewentualnych błędów i dostarczenie klientowi niezawodnego i sprawdzonego sprzętu.
 
Outsourcing i leasing kadry.
Potrzebujesz okresowo wysoko wykwalifikowanego specjalisty (lub zespołu), bez potrzeby zatrudniania go na stałe? Mamy w tym duże doświadczenie. Dzięki naszym ekspertom IT usprawnisz proces zarządzania projektami informatycznymi i zmniejszysz ich koszty
 
Audyty bezpieczeństwa IT.
Dzięki nim zdobędziesz pewność, że wszystkie Twoje zasoby są najlepiej i optymalnie zabezpieczone przed Ich utratą.  Realizujemy audyty w wielu obszarach i na wielu poziomach zaawansowania.